Dell Gaming Mouse Alienware AW720M wired/wireless, Black, Wired - USB Type A
- TootjadDell
- Mudel: 545-BBDN
- Saadavus: 4
-
76€
Dell Gaming Mouse Alienware AW720M wired/wireless, Black, Wired - USB Type A
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 60.00 mm |
| Brutokaal | 0.22 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 150.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 90.00 mm |
| Connection type | Wired - USB Type A |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 400 mm |
| Gross height master carton | 210 mm |
| Gross width master carton | 245 mm |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Kaabli tüüp | USB-A |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Liikumise resolutsioon | 26000 DPI |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Muud funktsioonid | Auto-calibration, adjustable scrolling wheel, braided cable, ambidextrous design, 8 programmable buttons, magnetic snap, 5 on-the-fly DPI settings, detachable cable, 16.8 million AlienFX lighting, fast charging, 70 million clicks |
| Net weight master carton | 2.52 kg |
| Netokaal | 0.12 kg |
| Number of buttons | 8 NULL |
| Paber/Papp | 90.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Producer product name | Alienware AW720M |
| Seadme tüüp | wired/wireless |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.10 kg |
| Tare weight master carton | 0.35 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: dell gaming mouse alienware aw720m wiredwireless, black, wired - usb type a, 545-bbdn, dell, hiired






